Miks just Green-Moto?

Green viitab ilmselgelt meie keskkonnale ning selle hooldamisele. Moto jällegi viitab mootorratastele. Alustasime oma tegevust mõlema valdkonnaga. Haljastus on olnud alati peamine töö, kuid oleme tegelenud ka mootorrataste varustuse müügiga - mootorratturi riided nii nahast kui tekstiilist, kindad, saapad jms. Nüüd aga oleme valdava tähelepanu pööranud enda firma Green poolele.

Meie pühendunud meeskonna aianduslikud kogemused ulatuvad enam kui 21 aasta tagusesse aega. Oleme andnud lihtsalt nõu või koostanud ka jooniseid ning rajanud aedu nii lihtsatele inimestele, kui ka pangahärradele, ettevõtete juhtidele, kui ka presidendile. Lähtume alati kliendi vajadustest ja loomulikult ka kliendi võimalustest. Iga koduaia, ettevõtte ümbruse, ühiskondliku hoone, linna haljasala haljastamisel oleme lähtunud põhimõttest, et iga loodava haljastuse lõpptulemus saaks ainulaadne.

Haljastus peab looma õhkkonna, kuhu tahaks peale väsitavat päevatööd ennast peita. Emotsiooni, mille tõttu soovid aias olla ja seda nautida. Seega haljastus ei koosne ainult lilledest, põõsastest, puudest ja jalgteedest. Lisaks eeltoodule tuleb haljastusel arvestada ka näiteks valgustitega. Aiavalgustid aitavad olemasolevat rõhutada, hubasemaks muuta ning  anda edasi veel sügavamaid tundeid ja emotsioone. Valguslahendustega teeme koostööd oma ala proffidega - ADAM BD AS-ga. Samuti tahaks ju kogu seda atmosfääri mugavalt nautida. Näiteks aiapink või – tool kus ennast sisse seada ning tassikese tee või kohvi saatel end hubaselt tunda. Nii arvestame kliendi soovil lõpptulemuse loomisel ka valgustite ja mööbli võimalustega. Või erinevad teed aias. Kas betoonkivist või ehk soov midagi enamat – graniidist näiteks. Ja koos Mairold Männiga, kes pärjatud mitmete rahvusvaheliste võistluste medalitega paneme paika aia ehitusliku poole, olgu selleks siis teed, puhkenurgad, tugimüürid või mis iganes. 

Mõnikord tuleb enne haljastuse rajamist alustada ala korrastamisega. Või vajab lihtsalt olemasoleva aed või park hooldamist. Puude okste lõikamine või lausa puu raie võib teinekord olemasolevaid tingimusi arvestades tunduda päris võimatu missioonina. Sel juhul saame pakkuda arboristiteenust.

Oleme väga tihedalt seotud ka Eesti Bonsai Klubiga. Seega võime ka neis küsimustes nõu anda.

 
 

Meie asukoht

Teeme töid üle kogu Eesti, aga ise asume Jõgeval.

 

 

Võtke meiega ühendust

Kirjutage meile otse veebisaidi kaudu vajutades siia või kirjutage aadressile

info@greenmoto.ee